Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania 4 pokojowe Wrocław

Jeśli interesuje Cię mieszkanie 4-pokojowe we Wrocławiu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Takie luksusowe mieszkania mamy na sprzedaż na kameralnym osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. To nowa inwestycja o najwyższym standardzie, zlokalizowana w centrum miasta, na Kępie Mieszczańskiej, w odległości 10 minut piechotą od Rynku.

Mieszkania czteropokojowe Wrocław

Oferujemy ekskluzywne mieszkania czteropokojowe we Wrocławiu, posiadające możliwość przyłączenia urządzeń do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem oraz klimatyzacji. Wiele z nich jest przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zadbaliśmy o wygodny, dwupoziomowy parking podziemny, a także naziemne miejsca postojowe dla motocykli i rowerów. Nasze nowoczesne przestronne mieszkania mają tarasy i balkony z zielenią. Na terenie osiedla znajdują się lokale handlowo-usługowe, dzięki którym mieszkańcy zaspokoją swoje podstawowe codzienne potrzeby.

Luksusowe mieszkania 4-pokojowe mieszkania Wrocław znajdują się przy terenach zielonych Parku Centralnego przeznaczonych do spacerów i rekreacji. To idealne miejsce do uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze. W pobliskim Nadodrzu można dobrze zjeść i zrelaksować się w licznie usytuowanych tam klimatycznych kawiarniach i restauracjach. Wszystko to sprawia, że oferowane tu nowoczesne mieszkania 4-pokojowe Wrocław są idealne zarówno do zamieszkania z rodziną, jak i jako inwestycja.

Mieszkanie 4 pokoje Wrocław od dewelopera

Gradi Invest jest firmą rodzinną z ponad 30-letnim doświadczeniem w na rynku. Jako deweloper oferujemy nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach, wśród zieleni. Wyznawane przez nas wartości jak zdrowy styl życia i dbałość o środowisko naturalne znajdują odzwierciedlenie w naszych inwestycjach, również w 4-pokojowych mieszkaniach we Wrocławiu, które tu oferujemy. Luksusowe mieszkania na osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław są doskonałą propozycją dla osób chcących połączyć wysoki standard, ekologiczny styl życia i atrakcyjną lokalizację.

Jeśli interesują Cię luksusowe i nowoczesne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również:

Mieszkania 2 pokojowe Wrocław

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Mieszkania 5 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66