Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Luksusowe apartamenty Wrocław

Gradi Invest oferuje atrakcyjne apartamenty inwestycyjne we Wrocławiu. Nasze nowe osiedle Apartamenty Central Park Wrocław to ponad 300 awangardowych mieszkań, od jednopokojowych aż po wielkie penthousy, o zróżnicowanych metrażach i układach. Oferta obejmuje również przestronny dwupoziomowy parking podziemny oraz zielone tarasy i balkony. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, położonej w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Rynku. Przewidziano również lokale handlowo-usługowe, dzięki którym na kameralnym osiedlu wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

Ekskluzywne apartamenty we Wrocławiu na sprzedaż

Nowe luksusowe apartamenty nad Odrą we Wrocławiu to inwestycja Gradi Invest, stworzona z myślą o najbardziej wymagających osobach, które cenią sobie połączenie nowoczesnych rozwiązań i troski o ekologię. Oferowane przez nas apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu to nie tylko mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układzie, ale także wpisujące się w nowoczesne trendy. Przewidziano w nich możliwość podłączenia urządzeń do inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzację. Są również apartamenty przystosowane do osób z niepełnosprawnościami. Nieruchomość otoczona jest zielenią, a tuż obok znajdzie się teren spacerowy Parku Centralnego, klimatyczne miejsce do spędzania wolnego czasu w otoczeniu kojącej roślinności.

Apartamenty inwestycyjne we Wrocławiu

Oferujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne we Wrocławiu, w atrakcyjnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej w ścisłym centrum miasta. Jesteśmy rodzinną firmą, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Szczególnie cenimy takie wartości, jak sport, zdrowie i dbanie o środowisko, które odzwierciedlamy w cechach wszystkich inwestycji. Znaleźć je można również w Apartamentach Central Park, które tworzymy z największą starannością, by zapewnić w nich najwyższy standard.

Interesują Cię nowoczesne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

Mieszkania z tarasem Wrocław

Mieszkania 4 pokojowe Wrocław

Mieszkania 5 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

 

.

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66