Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Apartamenty inwestycyjne Wrocław — doskonała lokata kapitału

Gradi Invest oferuje atrakcyjne apartamenty inwestycyjne Wrocław. Nasze nowe osiedle Apartamenty Central Park Wrocław to prawie 300 awangardowych mieszkań, od jednopokojowych aż po wielkie penthousy, o zróżnicowanych metrażach i układach. Oferta obejmuje również przestronny dwupoziomowy parking podziemny oraz tarasy i balkony. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, położonej w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Rynku. Uwzględniliśmy również lokale handlowo-usługowe, dzięki którym na kameralnym osiedlu wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki, a dostępne na nim apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu będą wręcz idealnym miejscem do życia.

Ekskluzywne apartamenty inwestycyjne Wrocław na sprzedaż

Nowe luksusowe apartamenty nad Odrą we Wrocławiu to inwestycja Gradi Invest, stworzona z myślą o najbardziej wymagających osobach, które cenią sobie połączenie nowoczesnych rozwiązań i troski o ekologię. Oferowane przez nas apartamenty we Wrocławiu na sprzedaż to nie tylko mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układzie, ale także wpisujące się w nowoczesne trendy. Przewidziano w nich urządzenia do inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzację. Są również apartamenty przystosowane do osób z niepełnosprawnościami. Nieruchomość otoczona jest zielenią, a tuż obok znajdzie się teren spacerowy Parku Mieszczańskiego, zwanego też Centralnym, klimatyczne miejsce do spędzania wolnego czasu w otoczeniu kojącej roślinności. Zadbaliśmy o to, by nasze apartamenty i mieszkania w mieście Wrocław były położone w bardzo przyjemnej lokalizacji.

Apartamenty we Wrocławiu od Gradi Invest

Jeśli interesują Cię apartamenty w centrum Wrocławia, to świetnie trafiłeś! Oferujemy nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej w ścisłym centrum miasta. Jesteśmy rodzinną firmą, z ponad 30-letnim doświadczeniem. Szczególnie cenimy takie wartości, jak sport, zdrowie i dbanie o środowisko, które są odzwierciedlone przez wszystkie nasze inwestycje. Wartości te widać także w Apartamentach Central Park Wrocław, które tworzymy z największą starannością, by zapewnić w nich najwyższy standard. 

Sprawdź również nasze pozostałe inwestycje deweloperskie Wrocław. W każdej z nich możesz liczyć na wyjątkową lokalizację i bardzo wysoki standard, co sprawia, że oferowane mieszkania i apartamenty we Wrocławiu są gratką dla inwestorów.

Interesują Cię nowoczesne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz mieszkania inwestycyjne we Wrocławiu, które oferujemy:

Wszystkie apartamenty we Wrocławiu na sprzedaż dostępne w ramach naszych inwestycji idealnie nadają się zarówno do zamieszkania, jak i bezpiecznego ulokowania swoich środków finansowych. Jeśli marzą Ci się nowoczesne, komfortowe i pięknie usytuowane apartamenty nad Odrą we Wrocławiu, koniecznie sprawdź, jakie nieruchomości są jeszcze dostępne!

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

 

.

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.
0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66