Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania 2 pokojowe Wrocław

Gradi Invest oferuje luksusowe mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż w doskonałej lokalizacji – na Kępie Mieszczańskiej, w ścisłym centrum Wrocławia. Nasza inwestycja Apartamenty City Park Wrocław to awangardowe nieruchomości o wysokim standardzie, z zielonymi balkonami i tarasami oraz podziemnym parkingiem.

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Wrocław

Oferowane przez nas luksusowe mieszkania 2-pokojowe we Wrocławiu mają możliwość podłączenia urządzeń do inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzacji. Wśród nich są również lokale mieszkalne przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Oprócz przestronnego dwupoziomowego parkingu podziemnego przewidziano także miejsca postojowe naziemne – dla motocykli i rowerów.

Na terenie inwestycji znajdą się też lokale handlowo-usługowe, które pomogą w pełni zaspokoić codzienne potrzeby mieszkańców. Tuż obok powstaje Park Centralny – idealne miejsce do odpoczynku w otoczeniu zieleni. Mieszkania 2-pokojowe na Kępie Mieszczańskiej znajdują się tylko 10 minut na pieszo od wrocławskiego Rynku i w niewielkiej odległości od klimatycznego Nadodrza, w którym można zaszyć się w przytulnych kawiarenkach i restauracjach.

Mieszkania dwupokojowe Wrocław

Gradi Invest to rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w wielu branżach. Oferujemy inwestycje deweloperskie we Wrocławiu w znakomitych lokalizacjach i w otoczeniu zieleni. Szczególnie bliskie są nam sport, zdrowie i dbałość o środowisko – odzwierciedlamy je w cechach wszystkich inwestycji. Apartamenty Central Park Wrocław to luksusowe apartamenty na sprzedaż, w tym nowoczesne mieszkania 2 pokojowe Wrocław. To opłacalna inwestycja dla osób oczekujących wysokiego standardu w doskonałej lokalizacji, w której wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Nasza oferta to nie tylko mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż Wrocław. Zobacz inne nasze propozycje. Zapraszamy do kontaktu! Wybierz mieszkanie 2 pokojowe Wrocław od Gradi Invest!

Zobacz również:

Mieszkania z balkonem Wrocław

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Mieszkania 4 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66