Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania za gotówkę Wrocław

Gradi Invest oferuje atrakcyjne, gotowe do odbioru mieszkania za gotówkę. Wrocław jest doskonałym miejscem do zamieszkania lub do inwestycji w nieruchomości. To tętniące życiem miasto spotkań, w którym zawsze jest gdzie pójść i co robić. Kupno mieszkania za gotówkę jest doskonałą okazją, z której warto skorzystać!

Mieszkania za gotówkę Wrocław – oaza w centrum miasta

Proponujemy luksusowe mieszkania za gotówkę zlokalizowane w samym centrum miasta, niespełna 10 minut pieszo od wrocławskiego Rynku, na Kępie Mieszczańskiej. Osiedle, na którym są położone, otoczone jest zielenią i wodą. W pobliżu znajduje się przyszły Park Mieszczański, nazywany również Parkiem Centralnym, gdzie mieszkańcy będą mogli pospacerować, pojeździć na rowerze lub usiąść i odpocząć w otoczeniu przyrody. Niedaleko jest też do klimatycznego Nadodrza z przytulnymi kawiarniami i restauracjami, w których można miło spędzić czas z przyjaciółmi.

Mieszkania od dewelopera za gotówkę, które oferujemy we Wrocławiu, mają funkcjonalne układy pomieszczeń. Zadbaliśmy też o balkony i tarasy, na których można wypić poranną kawę lub poczytać. Apartamenty Central Park Wrocław to mieszkania z systemem inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzacją. Część z nich została dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Kupno mieszkania za gotówkę Wrocław – doskonała inwestycja

Zakup mieszkania prosto od dewelopera za gotówkę we Wrocławiu to dobra inwestycja. Można w nim zamieszkać osobiście lub przeznaczyć na wynajem, a chętnych na pewno nie zabraknie. Nie ma lepszego sposobu na zagospodarowanie wolnych środków niż rynek nieruchomości. Wynajmując mieszkanie w centrum Wrocławia od razu zaczynasz zarabiać.

Mieszkania i apartamenty, które oferujemy, na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze projekty łączą w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne z dbałością o środowisko. Zieloną infrastrukturę wokół budynków oraz udogodnienia dla rowerzystów wykonujemy z myślą o ceniących ekologiczny i sportowy tryb życia mieszkańcach. Całość uzupełnia przestronny dwupoziomowy parking podziemny, a także lokale handlowo-usługowe, które służą mieszkańcom. Kupno mieszkania za gotówkę w Central Parku — to po prostu się opłaca!

Mieszkania za gotówkę we Wrocławiu od Gradi Invest

Gradi Invest to deweloper z Wrocławia. Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem. Na wszystkie nasze inwestycje przenosimy wartości, którymi się kierujemy – uczciwość, dbałość o ekologię oraz zdrowy, sportowy tryb życia. Znajdziesz je także w oferowanych mieszkaniach za gotówkę we Wrocławiu.

Dbamy o najwyższy standard naszych realizacji, dlatego nowoczesne osiedle Apartamenty Central Park Wrocław to idealne miejsce do zamieszkania albo do korzystnej lokaty kapitału. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66