Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania 5 pokojowe Wrocław

Interesuje Cię inwestycja w nieruchomości albo szukasz dużego i wygodnego lokum dla rodziny? Oferujemy mieszkanie 5-pokojowe na osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. To nowa inwestycja o wysokim standardzie, atrakcyjnie położona na Kępie Mieszczańskiej, w samym centrum miasta, 10 minut drogi pieszo od Rynku.

Nowoczesne mieszkanie 5 pokojowe Wrocław

Proponowane przez nas luksusowe mieszkania pięciopokojowe we Wrocławiu mają możliwość podłączenia klimatyzacji oraz systemu inteligentnego zarządzania. Niektóre z lokali mają udogodnienia dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W podziemiu znajduje się dwupoziomowy, przestronny parking samochodowy, a ponadto naziemne miejsca postojowe dla motocykli i rowerów. Lokale handlowo-usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla to miejsca, w których będzie można przyjemnie spędzać czas, a przy okazji zaspokoić najpilniejsze codzienne potrzeby.

Te luksusowe mieszkania na sprzedaż posiadają zielone balkony i tarasy, a tuż obok znajduje się Park Centralny z terenami zielonymi przeznaczonymi do spacerów i rekreacji. Nieopodal, w klimatycznym Nadodrzu, można odpocząć i zrelaksować się w licznych przytulnych kawiarenkach i restauracjach. Wszystko to sprawia, że nowoczesne mieszkania 5-pokojowe oferowane przez Gradi Invest idealnie nadają się zarówno do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, jak i na inwestycje.

Nowoczesne mieszkania od dewelopera we Wrocławiu

Gradi Invest to firma rodzinna oferująca nieruchomości w znakomitych lokalizacjach, a co najważniejsze – w otoczeniu zieleni. W naszych projektach uwzględniamy bliskie nam wartości jak zdrowy i ekologiczny styl życia i dbałość o środowisko. Znajdziesz je również w ekskluzywnych mieszkaniach 5-pokojowych dostępnych na osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. To idealna propozycja dla osób oczekujących wysokiego standardu w dobrej lokalizacji.

Jeśli interesują Cię nasze inwestycje deweloperskie we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również:

Mieszkania 2 pokojowe Wrocław

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Mieszkania 4 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66