Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

 

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Mieszkanie trzypokojowe we Wrocławiu to znakomita inwestycja dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich ceniących przestronne, luksusowe wnętrza. Apartamenty Central Park Wrocław to zespół nowoczesnych budynków mieszkalno–usługowych w znakomitej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej, w samym sercu Wrocławia. Wśród ponad 300., oferowanych przez nas awangardowych apartamentów, znajdują się ekskluzywne mieszkania 3-pokojowe o wysokim standardzie. Poznaj inwestycje Gradi Invest.

Czym wyróżniają się nowoczesne mieszkania 3-pokojowe od Gradi Invest?

  1. Dogodna lokalizacja – mieszkania znajdują się w ścisłym centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Stąd dojdziesz do wrocławskiego rynku już w 10 minut, a do załatwienia większości życiowych potrzeb nie potrzebujesz nawet samochodu.
  2. Różnorodność powierzchni i układów – luksusowe mieszkania trzypokojowe mają różny metraż i układ pomieszczeń, zatem możesz je dopasować do potrzeb domowników lub planowanej przez Ciebie inwestycji. Oferujemy także mieszkania 3-pokojowe przystosowane do osób z niepełnosprawnościami.
  3. Nowoczesne rozwiązania – w większości mieszkań istnieje możliwość podłączenia urządzeń do inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzacji.
  4. Bliskość natury – oferujemy również mieszkania na sprzedaż z zielonymi tarasami i balkonami. Obok inwestycji powstaje teren spacerowy Parku Centralnego, którego mecenasem jest Gradi Invest.
  5. Pewne miejsce postojowe – zapewniamy dwupoziomowy parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe dla motocykli i rowerów.

Wybierz luksusowe mieszkania trzypokojowe od Gradi Invest

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w różnorodnych branżach, która na pierwszym miejscu stawia niezawodność i zaufanie. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie we Wrocławiu łączą takie zalety jak: zieleń, zdrowie, ekologia i sport. Ekskluzywne mieszkania 3-pokojowe w ramach inwestycji Apartamenty Central Park Wrocław to propozycja dla osób ceniących najwyższy standard, połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i ekologią.

Jesteś zainteresowany mieszkaniami trzypokojowymi we Wrocławiu? A może szukasz innego apartamentu? Zachęcamy do kontaktu!

Zobacz również:

Mieszkania 2 pokojowe Wrocław

Mieszkania 4 pokojowe Wrocław

Mieszkania 5 pokojowe Wrocław

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66