Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Mieszkanie trzypokojowe we Wrocławiu to znakomita inwestycja dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich ceniących przestronne, luksusowe wnętrza. Apartamenty Central Park Wrocław to zespół nowoczesnych budynków mieszkalno–usługowych w znakomitej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej, w samym sercu Wrocławia. Wśród ponad 300., oferowanych przez nas awangardowych apartamentów, znajdują się ekskluzywne mieszkania 3-pokojowe o wysokim standardzie. Poznaj inwestycje Gradi Invest.

Czym wyróżniają się nowoczesne mieszkania 3-pokojowe od Gradi Invest?

  1. Dogodna lokalizacja – mieszkania znajdują się w ścisłym centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Stąd dojdziesz do wrocławskiego rynku już w 10 minut, a do załatwienia większości życiowych potrzeb nie potrzebujesz nawet samochodu.
  2. Różnorodność powierzchni i układów – luksusowe mieszkania trzypokojowe mają różny metraż i układ pomieszczeń, zatem możesz je dopasować do potrzeb domowników lub planowanej przez Ciebie inwestycji. Oferujemy także mieszkania 3-pokojowe przystosowane do osób z niepełnosprawnościami.
  3. Nowoczesne rozwiązania – w większości mieszkań istnieje możliwość podłączenia urządzeń do inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzacji.
  4. Bliskość natury – oferujemy również mieszkania na sprzedaż z zielonymi tarasami i balkonami. Obok inwestycji powstaje teren spacerowy Parku Centralnego, którego mecenasem jest Gradi Invest.
  5. Pewne miejsce postojowe – zapewniamy dwupoziomowy parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe dla motocykli i rowerów.

Wybierz luksusowe mieszkania trzypokojowe od Gradi Invest

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem w różnorodnych branżach, która na pierwszym miejscu stawia niezawodność i zaufanie. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie we Wrocławiu łączą takie zalety jak: zieleń, zdrowie, ekologia i sport. Ekskluzywne mieszkania 3-pokojowe w ramach inwestycji Apartamenty Central Park Wrocław to propozycja dla osób ceniących najwyższy standard, połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i ekologią.

Jesteś zainteresowany mieszkaniami trzypokojowymi we Wrocławiu? A może szukasz innego apartamentu? Zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

Zapoznaj się z naszym blogiem

Pomysły i inspiracje na urządzenie biura w mieszkaniu

Prawie każdy potrzebuje prywatnej przestrzeni do pracy lub nauki w domu – dlatego przygotowaliśmy zestaw inspiracji dotyczących aranżacji biura w Twoim mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy jesteś biznesmenem, pisarzem, freelancerem…

Jakie są aktualne trendy w aranżacji wnętrz?

Aktualne trendy w aranżacji wnętrz to temat, który budzi coraz większe zainteresowanie nie tylko wśród profesjonalistów, ale także wśród osób, które planują odświeżenie swojego mieszkania lub domu. Zmieniające się preferencje,…

Czym jest stan deweloperski mieszkania?

Stan deweloperski mieszkania to pojęcie, które często pojawia się na rynku nieruchomości, zwłaszcza gdy rozważamy zakup od dewelopera. Jest to termin, który może być niezrozumiały dla osób niezwiązanych z branżą…

Czy wynajem mieszkania jest dobrą inwestycją?

Kiedy rozważasz kupno mieszkania pod wynajem, stajesz przed jedną z kluczowych decyzji inwestycyjnych. Czy jest to rozsądny wybór, który może przynieść stabilność finansową i znaczący zwrot z inwestycji? W tym…

Plusy mieszkania z miejscem postojowym

Mieszkanie z miejscem postojowym to rozwiązanie, które łączy w sobie wiele korzyści. W obecnych czasach, gdy posiadanie samochodu jest standardem, własne miejsce postojowe przy mieszkaniu może znacznie ułatwić codzienne funkcjonowanie….

Inwestowanie w nieruchomości jako lokata kapitału

Zakup nieruchomości to najpewniejszy sposób na oszczędzanie. Tradycyjne formy, takie jak konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne, choć sprawdzone, nie zawsze oferują wysoką stopę zwrotu, są też mniej bezpieczne. Alternatywą może…

Czynniki zwiększające atrakcyjność mieszkania

Dobra lokalizacja to jedno z ważniejszych kryteriów, które wpływają na decyzję o zakupie mieszkania. Przemyślany wybór lokum to klucz do satysfakcji i komfortu życia. Co jeszcze zwiększa atrakcyjność lokalu? Jakie…

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66