Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Duże mieszkanie Wrocław

Marzy Ci się przestronne i komfortowe mieszkanie? Gradi Invest oferuje duże mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, zabytkowym mieście tętniącym życiem. Nasze inwestycje powstają w znakomitych lokalizacjach, w otoczeniu zieleni, gdzie spędzisz aktywnie czas. Sprawdź, czym się wyróżniają.

Przestronne mieszkania Wrocław – wysoki standard w dogodnej lokalizacji

Inwestycje deweloperskie Wrocław prowadzone przez Gradi Invest wyróżniają się świetną lokalizacją, przemyślanym rozkładem pomieszczeń, a także zielonym otoczeniem. Nasza oferta obejmuje również duże mieszkania we Wrocławiu, które powstały z myślą o osobach ceniących większą przestrzeń. Proponujemy lokale mieszkaniowe w wysokim standardzie, które są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Przywiązujemy dużą wagę do detali, dlatego w naszej ofercie znajdują się mieszkania wyposażone w balkony i tarasy idealne do codziennego relaksu. Większa powierzchnia mieszkań zapewnia komfort użytkowania i wygodną przestrzeń dla każdego domownika.

Duże mieszkania Wrocław – metraż dopasowany do potrzeb

Mieszkania inwestycyjne Wrocław oferowane przez Gradi Invest powstały z myślą o osobach, które marzą o życiu w centrum miasta, a równocześnie cenią sobie ciekawe otoczenie i lubią spędzać czas wśród zieleni. W naszej ofercie znajdują się duże mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane m.in. na Kępie Mieszczańskiej, w niedalekiej odległości od Starego Miasta. Lokale o większym metrażu posiadają funkcjonalne ułożenie pomieszczeń, oraz wszelkie udogodnienia jak np. klimatyzacja czy smart home. Mieszkania 3 pokojowe, 4 pokojowe lub 5 pokojowe oferowane przez Gradi Invest spełnią wszelkie oczekiwania mieszkańców.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław od Gradi Invest

Gradi Invest to rodzinna firma działająca od ponad 30 lat. Nasze inwestycje zlokalizowane są w centrum Wrocławia, z myślą o osobach, które łączą życie zawodowe z aktywnym wypoczynkiem. Apartamenty na sprzedaż Wrocław to nieruchomości spełniające oczekiwania najbardziej wymagających osób. Nasza oferta obejmuje, m.in.:

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66