Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Luksusowe apartamenty Wrocław

Polecamy nowe, luksusowe apartamenty Wrocław, zlokalizowane w samym centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej w sąsiedztwie Rynku. Oferujemy niemal 300 lokali mieszkalnych o różnych metrażach, od jednopokojowych aż po penthousy. Apartamenty Central Park Wrocław to nowoczesne kameralne osiedle z przestronnym dwupoziomowym parkingiem podziemnym oraz lokalami handlowo-usługowymi. To doskonale miejsce do zamieszkania, w którym wszystko jest blisko!

Luksusowe apartamenty Wrocław — prestiżowe i wygodne

Nasze ekskluzywne apartamenty we Wrocławiu to propozycja dla osób, które cenią innowacyjne rozwiązania, komfort oraz troszczą się o ekologię. Znajdą tu one luksusowe mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach, wybudowane zgodnie z najnowszymi trendami. Są wyposażone w urządzenia do inteligentnego zarządzania domem, a także w klimatyzację. Niektóre z apartamentów są przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Te ekskluzywne mieszkania we Wrocławiu posiadają balkony i tarasy, które można zmienić we własne małe zielone oazy służące do relaksu. Całe osiedle jest również otoczone zielenią, w pobliżu dodatkowo będzie się znajdował Park Mieszczański zwany też Centralnym — idealne miejsce do spacerów, biegania, jazdy na rowerze i odpoczynku.

Ekskluzywne apartamenty Wrocław w ofercie Gradi Invest

Jeśli luksusowe mieszkania we Wrocławiu są tym, czego szukasz, sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 30 latami doświadczenia w biznesie. We wszystkich przedsięwzięciach odzwierciedlamy nasze główne wartości, jakimi są sport, zdrowie oraz dbałość o ekologię. Apartamenty Central Park Wrocław również stworzyliśmy zgodnie z nimi i z najwyższą  dbałością o szczegóły, tak aby przyszli mieszkańcy mieli zapewniony najwyższy standard.

Jeżeli interesują Cię nowoczesne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu, skontaktuj się z nami. Apartamenty na sprzedaż Wrocław to tylko część naszej oferty. Znajdziesz u nas też mieszkania inwestycyjne Wrocław i wiele innych lokali.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66