Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania z garażem Wrocław

Jeśli interesuje Cię nowoczesne mieszkanie z garażem we Wrocławiu, koniecznie sprawdź ofertę Gradi Invest! Możemy zaproponować ponad 300 atrakcyjnych apartamentów, od kawalerek, aż po przestronne penthousy. Znajdują się one w zespole budynków mieszkalno-usługowych o wysokim standardzie, z podziemnym parkingiem oraz naziemnymi miejscami postojowymi dla motocykli i rowerów. Ich niewątpliwym atutem jest położenie w ścisłym centrum, na Kępie Mieszczańskiej, na nowym przytulnym osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. Mieszkania poza przypisanymi do nich garażami mają wiele udogodnień jak możliwość podłączenia urządzeń do systemu inteligentnego zarządzania czy klimatyzacji.

Nowoczesne mieszkanie z garażem Wrocław

Oferowane przez nas luksusowe mieszkania z garażem mają funkcjonalne układy pomieszczeń. Wiele z nich posiada zielone tarasy lub balkony, a niektóre nawet własne ogrody. Część z nich jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Lokale usługowe i gastronomiczne zlokalizowane na terenie osiedla, pozwalają mieszkańcom zaspokoić codzienne podstawowe potrzeby.

Te ekskluzywne mieszkania są przeznaczone dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania technologiczne i wygodę. Dzięki własnemu miejscu w garażu podziemnym właściciele nie muszą martwić się brakiem miejsc postojowych ani niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych na karoserię swojego samochodu.

Lokalizacja i otoczenie naszych luksusowych mieszkań na sprzedaż zachęca do spacerów i aktywnego trybu życia. Teren osiedla jest otoczony zielenią. W pobliżu znajduje się Park Centralny, w którym można pobiegać, pojeździć rowerem lub po prostu posiedzieć, ciesząc się otoczeniem pięknej przyrody. Idąc kawałek dalej, trafia się do klimatycznego Nadodrza z mnóstwem kawiarni i restauracji, w których można dobrze zjeść i odpocząć.

Mieszkania z garażem Wrocław od Gradi Invest

Nasze nowoczesne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu zawsze otoczone są zielenią. Jesteśmy firmą rodzinną, która od lat przekazuje w swoich projektach wyznawane wartości jak dbałość o środowisko i zdrowy, sportowy styl życia. Wszystkie z nich znajdziesz, kupując oferowane luksusowe mieszkanie z garażem. Skontaktuj się z nami, jeśli interesują proponowane przez nas mieszkania z garażem Wrocław!

Zobacz również:

Mieszkania z balkonem Wrocław

Apartamenty inwestycyjne Wrocław

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66