Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

 

Mieszkania inwestycyjne Wrocław

Gradi Invest proponuje luksusowe mieszkania inwestycyjne zlokalizowane na osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. Nasz nowy projekty obejmuje ponad 300 atrakcyjnych apartamentów, od kawalerek do dużych penthousów, posiadających funkcjonalne układy pomieszczeń o wysokim standardzie. Zadbaliśmy o zielone tarasy i balkony, możliwość przyłączenia urządzeń do systemu inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzację. Część z tych nowoczesnych mieszkań jest dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Ofertę uzupełnia przestronny dwupoziomowy parking podziemny. Przewidziane są także lokale handlowo-usługowe i pod małą gastronomię, które posłużą mieszkańcom osiedla. Te luksusowe mieszkania na sprzedaż znajdują się zaledwie 10 minut drogi od wrocławskiego Rynku, w centrum miasta, na Kępie Mieszczańskiej.

Atrakcyjne mieszkania inwestycyjne we Wrocławiu

Inwestycje deweloperskie Gradi Invest we Wrocławiu powstają z myślą o osobach ceniących sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne, a jednocześnie dbających o środowisko. Nasze ekskluzywne mieszkania łączą takie zalety jak: zieleń, zdrowie, ekologia, elegancja i sport. Oprócz parkingu podziemnego przewidziano naziemne miejsca postojowe dla rowerów – z myślą o mieszkańcach preferujących ekologiczny i sportowy tryb życia. Teren osiedla otacza zieleń, a spacerować można też w pobliskim Parku Centralnym. Niedaleko znajduje się klimatyczne Nadodrze z przytulnymi kawiarniami i restauracjami, w których można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Nowe inwestycje deweloperskie we Wrocławiu

Oferujemy nowoczesne mieszkania inwestycyjne we Wrocławiu – w atrakcyjnej lokalizacji, bo w samym centrum miasta. To idealne miejsce do zamieszkania lub korzystna lokata kapitału. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Nasze inwestycje odzwierciedlają wartości, którymi się kierujemy, czyli zdrowy, sportowy styl życia i dbałość o ekologię. Wszystkie z nich znajdziesz w Apartamentach Central Park Wrocław – nowych inwestycjach mieszkaniowych o najwyższym standardzie.

Jeśli interesują Cię nowoczesne inwestycje deweloperskie we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również:

Apartamenty inwestycyjne Wrocław

Mieszkania 2 pokojowe Wrocław

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66