Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania inwestycyjne Wrocław — nowoczesne i funkcjonalne

Gradi Invest proponuje luksusowe mieszkania inwestycyjne osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. Nasz nowy projekt obejmuje prawie 300 atrakcyjnych apartamentów, od kawalerek do dużych penthousów, posiadających funkcjonalne układy pomieszczeń o wysokim standardzie. Zadbaliśmy o tarasy i balkony, system inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzację. Część z tych nowoczesnych mieszkań jest dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Ofertę uzupełnia przestronny dwupoziomowy parking podziemny.

Przewidziane są także lokale handlowo-usługowe, które posłużą mieszkańcom osiedla. Te luksusowe mieszkania na sprzedaż znajdują się zaledwie 10 minut drogi od wrocławskiego Rynku, w centrum miasta, na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja oraz wysoki standard osiedla sprawiają, że są to nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Atrakcyjne mieszkania inwestycyjne we Wrocławiu

Inwestycje deweloperskie Gradi Invest we Wrocławiu powstają z myślą o osobach ceniących sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne, a jednocześnie dbających o środowisko. Nasze ekskluzywne mieszkania łączą takie zalety jak: zieleń, zdrowie, ekologia, elegancja i sport. Oprócz parkingu podziemnego przewidziano udogodnienia dla rowerów – z myślą o mieszkańcach preferujących ekologiczny i sportowy tryb życia. Osiedle oferuje wszystko, czego mogą potrzebować mieszkańcy. Jego teren otacza zieleń, a spacerować można też w pobliskim Parku Mieszczańskim, zwanym Centralnym. Niedaleko znajduje się klimatyczne Nadodrze z przytulnymi kawiarniami i restauracjami, w których można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Nowe inwestycje mieszkaniowe  Wrocław od Gradi Invest

Oferujemy nowoczesne mieszkania inwestycyjne w mieście Wrocław – w atrakcyjnej lokalizacji, bo w samym centrum stolicy województwa dolnośląskiego. To idealne miejsce do zamieszkania lub korzystna lokata kapitału. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 30-letnim doświadczeniem. Nasze inwestycje odzwierciedlają wartości, którymi się kierujemy, czyli zdrowy, sportowy styl życia i dbałość o ekologię. Wszystkie z nich znajdziesz w Apartamentach Central Park Wrocław – nowej inwestycji mieszkaniowej o najwyższym standardzie.

Możesz też sprawdzić nasze pozostałe inwestycje deweloperskie Wrocław. Osiedla budowane przez Gradi Invest powstają w wyjątkowych lokalizacjach, dzięki czemu oferowane lokale idealnie nadają się mieszkania inwestycyjne we Wrocławiu.

Zobacz, jakie luksusowe mieszkania na sprzedaż oferujemy:

 

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66