Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania rynek pierwotny Wrocław

Planując inwestycję w mieszkanie, warto rozważyć lokale w centrach szybko rozwijających się miast. Wrocław – mieszkania na sprzedaż rynek pierwotny – to ciekawa alternatywa dla wszystkich, którzy planują rozpocząć życie w niezwykłym miejscu, lub chcą zainwestować w lokale na wynajem. Gradi Invest, deweloper Wrocław, ma w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu w niezwykle interesującej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z interesującymi możliwościami, jakie daje rynek pierwotny we Wrocławiu.

Mieszkania Wrocław – sprzedaż – rynek pierwotny

Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu na rynku pierwotnym różnią się między sobą metrażem, rozkładem oraz dodatkowymi udogodnieniami, jak balkony i tarasy, komórki lokatorskie, miejsca parkingowe naziemne i podziemne. Rynek pierwotny we Wrocławiu obejmuje ogromne apartamenty i małe kawalerki – to zawsze atrakcyjna inwestycja zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne lokale, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Nasze inwestycje takie, jak Apartamenty Central Park Wrocław to osiedla, które rozplanowane i wykonane zostały z myślą o przyszłych mieszkańcach. Ich wygoda i komfort przyświecały nam na każdym etapie budowy mieszkań o wysokim standardzie wykończenia, zagospodarowania przestrzeni i organizacji części wspólnych. Dlatego proponujemy lokale z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, uwzględniliśmy też to, że klient może być zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami takimi, jak inteligentne systemy zarządzania domem, oczekuje klimatyzacji i łatwego dostępu do miejsc parkingowych oraz przestrzeni do relaksu. Wrocław – rynek pierwotny również coraz częściej to uwzględnia – to miejsce, w którym nie brakuje zieleni, parków i skwerów. Nasze apartamenty znajdują się blisko Rynku, najważniejszych atrakcji i punktów handlowo-usługowych, ale i miejsc, gdzie można spędzić niedzielne popołudnie z rodziną. Proponowane przez nas mieszkania we Wrocławiu na rynku pierwotnym to także lokale blisko najważniejszych arterii Wrocławia łączących go z innymi miastami, co docenią przede wszystkim osoby często wyjeżdżające służbowo lub na wakacje.

Wrocław – mieszkania i rynek pierwotny – dlaczego warto?

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami, mieszkania na sprzedaż na rynku pierwotnym to szansa na zupełnie nowy start dla każdego. Możliwość zaplanowania wyposażenia apartamentów zgodnie z własnymi oczekiwaniami, potrzebami i możliwościami to ważna zaleta kupowania mieszkań od dewelopera. To dobra okazja dla przedsiębiorstw szukających przynoszących dochody inwestycji oraz klientów indywidualnych, którzy chcą mieszkać w centrum dużego miasta i jednocześnie poza nim. Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, zapraszamy do kontaktu z biurem Gradi Invest. Pracownicy z chęcią opowiedzą więcej o możliwościach współpracy z nami oraz przedstawią aktualną ofertę lokali na sprzedaż we Wrocławiu.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66