Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkanie dla rodziny

Szukasz mieszkania dla rodziny we Wrocławiu? Gradi Invest oferuje atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe zlokalizowane w otoczeniu zieleni, wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Stawiamy na nowoczesne i równocześnie funkcjonalne rozwiązania, które są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Mieszkanie dla rodziny z dzieckiem we Wrocławiu

Inwestycje deweloperskie Wrocław od Gradi Invest sprawdzą się idealnie jako mieszkanie dla rodziny z dzieckiem. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard, bliskość terenów zielonych – to tylko niektóre z licznych zalet. Nasze lokale mieszkaniowe są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Przywiązujemy dużą wagę do detali, dlatego nasza oferta obejmuje mieszkania i apartamenty wyposażone w ogródki lub balkony, które umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu niezależnie od aury. Mieszkania inwestycyjne Wrocław to dobre rozwiązania dla rodzin, które cenią sobie spokój i wygodę.

Wynajem mieszkania we Wrocławiu dla rodzin

Nasze inwestycje skierowane są dla osób, które chcą połączyć komfort życia w mieście z urokiem natury. Lokale usytuowane są w miejscach, gdzie po ciężkich dniu można aktywnie wypocząć, co szczególnie docenią rodzice. W naszej ofercie znajdują się mieszkania 3 pokojowe, 4 pokojowe i 5 pokojowe, które idealnie sprawdzą się jako mieszkanie dla rodziny. Liczne udogodnienia jak klimatyzacja czy smart home z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców.

Mieszkanie dla rodziny na sprzedaż we Wrocławiu od Gradi Invest zapewni wysoki standard życia w mieście. Nasza rodzinna firma specjalizuje się w inwestycjach deweloperskich w centrum Wrocławia, a także restaurowaniu zabytkowych budowli. Nasze apartamenty na sprzedaż Wrocław to oferta skierowana do rodzin i wszystkich osób, które lubią aktywnie spędzać czas, nie rezygnując z udogodnień, jak zapewnia życie w mieście. Nasza oferta obejmuje:

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66