Nowoczesna, stylowa architektura,
wpisana w otoczenie zieleni.
WROCŁAW, OŁTASZYN Dowiedz się więcej
Central Park Wrocław Awangardowe apartamenty,
w samym sercu Wrocławia.
WROCŁAW, KĘPA MIESZCZAŃSKA Dowiedz się wiecej
Urzekająca pięknem architektura,
i malowniczy krajobraz.
BRZEŹNO, 35 km od WROCŁAWIA Dowiedz się wiecej

Mieszkania z ogrodem Wrocław

Mieszkanie z ogrodem Wrocław to jedna z propozycji na sprzedaż od Gradi Invest. Znajdują się one w ścisłym centrum miasta, na Kępie Mieszczańskiej, na nowym kameralnym osiedlu Apartamenty Central Park Wrocław. Mieszkania mają wiele udogodnień, które z pewnością docenią ich użytkownicy m.in. możliwość podłączenia urządzeń do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem oraz klimatyzacji. Część z nich jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Sprawdź, co jeszcze oferują nasze nowoczesne mieszkania!

Mieszkanie z ogrodem Wrocław sprzedaż od Gradi Invest

Luksusowe mieszkania z ogrodem są usytuowane w zespole nowoczesnych budynków mieszkalno-usługowych o wysokim standardzie, z podziemnym parkingiem i wieloma innymi udogodnieniami jak naziemne miejsca postojowe dla rowerów czy motocykli. Na terenie osiedla znajdują się też lokale usługowe, w których mieszkańcy zaspokoją podstawowe codzienne potrzeby.

Urządzony zgodnie z własnymi potrzebami i stylem ogród będzie miejscem, w którym odpoczniesz po trudach dnia albo wypijesz poranną kawę, ciesząc się urokiem wschodzącego słońca. To również idealne miejsce rodzinnych spotkań lub imprez z przyjaciółmi. Dodatkowo otoczenie naszych ekskluzywnych mieszkań z ogrodem zachęca do zdrowego i ekologicznego spędzania czasu.

Pobliskie tereny zielone, w tym Park Centralny zachęcają do biegania, jazdy na rowerze czy po prostu rekreacyjnych spacerów na świeżym powietrzu. W dodatku do wrocławskiego Rynku jest stąd tylko 10 minut spacerem, dzięki czemu swobodnie dostaniesz się tam bez samochodu. W pobliżu jest jeszcze klimatyczne Nadodrze, gdzie w licznych kawiarniach i restauracjach, możesz miło spędzić czas z przyjaciółmi. Warto zainwestować w nasze luksusowe i nowoczesne mieszkania z ogrodem na sprzedaż!

Wrocław mieszkanie z ogrodem

Gradi Invest to firma rodzinna oferująca inwestycje deweloperskie we Wrocławiu. W swojej działalności kierujemy się szczególną dbałością o środowisko naturalne, dając przyszłym mieszkańcom możliwość zdrowego i sportowego stylu życia. Mieszkania z ogrodem Wrocław oferowane przez nas to inwestycja, w której znajdziesz wszystkie wymienione wyżej elementy. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

Mieszkania z balkonem Wrocław

Mieszkania 2 pokojowe Wrocław

Mieszkania 3 pokojowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66