O inwestycji

Przedstawiamy Państwu Aleję Jesionową: Kameralną Rezydencję na Partynicach. Została stworzona dla tych, którzy cenią przestrzeń, wygodę, zdrowie, bezpieczeństwo, zieleń i ekologię.

Znajdą tu Państwo 50 słonecznych apartamentów o powierzchniach od 35 do 100 metrów kwadratowych, z wysokimi stropami i dużymi oknami. Dostępne są przestronne mieszkania dwupokojowe bądź trzy- i czteropokojowe, dwupoziomowe.

Do mieszkań na parterze przynależą tarasy i patia, a wszystkie pozostałe lokale posiadają przestrzenne balkony z drzwiami z sypialni i z salonu. Do każdego mieszkania przygotowano komórkę lokatorską, dla chętnych miejsca postojowe: pojedyncze oraz rodzinne.

Ogrodzona i monitorowana przestrzeń Alei Jesionowej to rozległe podwórze z placem zabaw, trawnikiem, parkingiem dla rowerów, a nawet miejscem do trenowania gry w golfa.

Nasza Kameralna Rezydencja wraz ze wszystkimi apartamentami jest gotowa i odebrana. Otrzymują Państwo wyjątkowe apartamenty w stanie deweloperskim do aranżacji. Zdrową wodę dostarcza własny system filtrowania. Do wykończenia wykorzystano ekologiczne farby i materiały najwyższej jakości.

Aleja Jesionowa – widok ogólny
0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66