Awangardowe Apartamenty w samym sercu Wrocławia O INWESTYCJI Dowiedz się więcej Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, 10 minut pieszo od wrocławskiego Rynku. LOKALIZACJA Dowiedz się więcej Znajdą tu Państwo ponad 300 awangardowych apartamentów, od kawalerek po M4. APARTAMENTY Dowiedz się więcej

Apartamenty Central Park Wrocław

Apartamenty Central Park Wrocław to zespół nowoczesnych budynków
mieszkalno-usługowych w samym sercu Wrocławia.

Apartamenty Central Park Wrocław to zespół nowoczesnych budynków mieszkalno-usługowych na Kępie Mieszczańskiej w samym sercu Wrocławia. Oferujemy ponad 300 awangardowych apartamentów, od jednopokojowych aż po wielkie penthousy, o wysokim standardzie, który łączą takie zalety jak: zieleń, zdrowie, ekologia, elegancja i sport.

Inwestycja Apartamenty Central Park Wrocław – Kępa Mieszczańska

Ekskluzywne Apartamenty Central Park Wrocław to nowo powstające kameralne osiedle, położone 10 minut od wrocławskiego Rynku. Inwestycja Gradi Invest składa się z pięciu 9-kondygnacyjnych apartamentowców z luksusowymi mieszkaniami o różnych powierzchniach i układach. Wśród nich przewidziano apartamenty z zielonymi tarasami i balkonami oraz mieszkania przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Apartamenty Central Park Wrocław to nowoczesna inwestycja, która zakłada możliwość podłączenia urządzeń do inteligentnego zarządzania domem oraz klimatyzacji. Zadbaliśmy również o dwupoziomowy parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe dla motocykli i rowerów. Na terenie inwestycji znajdą się także lokale przystosowane pod działalność handlową, usługową i biurową.

Kępa Mieszczańska Park apartamenty

Apartamenty Central Park Wrocław to inwestycja na ekskluzywnej Kępie Mieszczańskiej, w ścisłym centrum Wrocławia. To znakomita lokalizacja dla osób lubiących mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Stąd do wrocławskiego Rynku można dotrzeć w 10 minut na pieszo, a by zaspokoić większość życiowych potrzeb, nie trzeba w ogóle korzystać z samochodu. W niewielkiej odległości od nieruchomości znajduje się klimatyczne Nadodrze, w którym można odpocząć w przytulnych kawiarniach i restauracjach. Tuż obok powstaje teren spacerowy Parku Centralnego, którego mecenasem jest Gradi Invest. Dzięki temu nie trzeba wyjeżdżać za miasto, by zrelaksować się pośród zieleni.

Park Mieszczański deweloper

Gradi Invest z sukcesem prowadzi inwestycje deweloperskie we Wrocławiu. Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w wielu branżach, stawiamy na niezawodność i zaufanie. Nasze nieruchomości sprostają oczekiwaniom osób ceniących zdrowy styl życia i ekologię.

Jesteś zainteresowany Apartamentami Central Park we Wrocławiu? Zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu

o-firmie-img-v2

ul. Paprotna 3A, 51-114 Wrocław

sprzedaż: 66 767 27 66

administracja: 71 32 32 100

biuro@gradiinvest.pl

www.gradiinvest.pl

Biuro sprzedaży

ul. Zwycięska 14

GRADI INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000536901, REGON 021937489, NIP 8952015013

SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO.

0

Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 66 767 27 66